Beskrivning av Dekal
I'M NOT A HOT MESS – I'M A SPICY DISASTER 🌶️😈 För dig som inte tänker nöja dig med att vara lite kaos – du gör det med stil, attityd och extra krydda. En rolig och självironisk dekal för dig som gärna bjuder på dig själv och inte tar livet alltför seriöst.
Motivet passar perfekt på bil, JDM-bygge, EPA, A-traktor eller projektbil och gör sig riktigt snyggt på bakruta, sidoruta eller kaross. Ett klockrent budskap för dig som är lite rörig, lite hetlevrad och helt okej med det. 😏
✔ I'M NOT A HOT MESS – I'M A SPICY DISASTER med humoristiskt budskap
✔ Självironisk dekal med mycket personlighet
✔ Kaxig humor med extra attityd
✔ För dig som omfamnar ditt eget kaos
✔ Rolig textdekal som sticker ut
✔ Passar JDM, stance och tuning
✔ Snygg på stylade och personliga bilar
✔ Perfekt för projektbil och showcar
✔ Passar även EPA och A-traktor
✔ Snygg på bakruta, sidoruta och kaross
✔ Utskuren dekal utan bakgrund
✔ Finns i 17 olika färger och flera storlekar
✔ Tillverkad i slitstark premiumvinyl
✔ Anpassad för svenska väderförhållanden
✔ Levereras med appliceringstejp för enkel montering
I'm Not a Hot Mess I'm a Spicy Disaster är dekalen för dig som vet att ”hot mess” helt enkelt inte räcker som beskrivning. 🌶️ En självironisk och kaxig detalj för dig som hellre är ett spicy disaster än tråkigt perfekt.
Montering:
Appliceras på en ren, torr och slät yta. För bästa resultat rekommenderar vi att du följer vår monteringsguide.